Şcoala Gimnazială nr. 49 București

Şcoala Gimnazială nr. 49 București. Burse Rechizite Euro 200. Oferim posibilitatea părinţilor da a avea acces în timp real la notele şi absenţele copilului lor printr-un simplu click astfel fiind în permanentă informaţi în legătură cu situaţia şcolară a acestuia. Fiecare părinte va avea un cont unde va putea vizualiza doar informaţiile referitoare la copilul sau, acestea fiind confidenţiale. Se va crea o bază . Educaţia este îmblânzirea unei flăcări nu umplerea unui vas Socrate. Şcoala nr. 49.

OVERVIEW

This site scoala49.ro presently has a traffic classification of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated zero pages within the web site scoala49.ro and found twenty websites referring to scoala49.ro. We were able to unearth one mass communication platforms retained by this website.

SCOALA49.RO RANKINGS

This site scoala49.ro is seeing fluctuating quantities of traffic for the whole of the year.
Traffic for scoala49.ro

Traffic ranking (by month) for scoala49.ro

Traffic ranking by day of the week for scoala49.ro

My school is a goldmine for Europe.

My school is a goldmine for Europe. Tuesday, 21 July 2015. Les représentants des différentes délégations européennes réunies.

WHAT DOES SCOALA49.RO LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of scoala49.ro Mobile Screenshot of scoala49.ro Tablet Screenshot of scoala49.ro

SCOALA49.RO HOST

We revealed that the main root page on scoala49.ro took one thousand one hundred and nine milliseconds to download. Our parsers could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider scoala49.ro not secure.
31.14.56.143

I detected that scoala49.ro is weilding the nginx os.

Şcoala Gimnazială nr. 49 București

DESCRIPTION

CONTENT

This site had the following in the homepage, "Burse Rechizite Euro 200." Our analyzers noticed that the web site stated " Oferim posibilitatea părinţilor da a avea acces în timp real la notele şi absenţele copilului lor printr-un simplu click astfel fiind în permanentă informaţi în legătură cu situaţia şcolară a acestuia." The Website also stated " Fiecare părinte va avea un cont unde va putea vizualiza doar informaţiile referitoare la copilul sau, acestea fiind confidenţiale. Se va crea o bază . Educaţia este îmblânzirea unei flăcări nu umplerea unui vas Socrate."

MORE BUSINESSES

Scoala 4 Bucuresti - Scoala 4 Bucuresti

Inscrierile pentru clasa pregatitoare incep cu luna februarie 2015. Vezi aici mai multe detalii. Va avea loc festivitatea de premiere si serbarea de sfarsit de an scolar. Va asteptam cu drag sa fiti alaturi de premiantii nostri! 10 motive pentru o scoala de nota 10. 1 mini sala de sport.

Scoala cu clasele I-VIII nr. 59 Dimitrie Sturdza

Rezulatele si locurile obtinute de elevii Scolii nr. Publicat de Webmaster - scoala 59. Rezultatele si locurile obtinute de elevii Scolii nr.

NE STRĂDUIM SĂ FIM CEI MAI BUNI

NE STRĂDUIM SĂ FIM CEI MAI BUNI. Aici veţi putea vedea aspecte din timpul diferitelor activităţi pe care elevii noştri le-au desfăşurat, sub îndrumarea cadrelor didactice. Bloguri cu activitati derulate de invatatori impreuna cu copiii. Activităţi recreative desfăşurate cu animatori culturali. Ce dragă-mi este mama! Blogul înv. JUNIOR ACHIEVEMENT - FAMILIA MEA.

Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano Buzau

Caracterul insa al unei scoli bune e ca elevul sa invete in ea mai mult decat i se preda , mai mult decat stie insusi profesorul. Scoala Gimnaziala Episcop Dionisie Romano Buzau. Ce inseamna o scoala buna? Cadre didactice bine pregatite. După numele de botez Dimitrie Romano. A fost un episcop ortodox, cărturar și traducător român, membru de onoare al Academiei Române. A fost, de la 11 mai 1864 și până la moartea sa, episcop ortodox al Buzăului.

Scoala Gimnaziala Nicolae Titulescu Calarasi

ICT - Forţa schimbării în educaţie. Olimpiada Naţională de Matematică 2010. 206;nscrierea în învăţământul primar. 350;coala Nicolae Titulescu - 80 de ani de activitate.